Junior vývojář ERP a aplikací

Nemáš roky praxe, ale kódóvání ti není cizí? Chceš ovládat nejnovější technologie a pracovat na zajímavých projektech? Staň se junior vývojářem pro ERP Microsoft Dynamics NAV. Pracovat budeš i s celou řadou dalších zajímavých aplikací a nástrojů.

Náplň práce

  • Vývoj v prostředí Microsoft Dynamics NAV a Dynamics 365,
  • Vývoj na platformě SharePoint,
  • Vývoj Business Intelligence nástrojů,
  • Vývoj aplikací (.NET, webové služby, apod.),
  • Využití technologií Visual Studio CODE, Visual Studio, Microsoft PowerApps.

Požadujeme

  • Chuť rozvíjet se a učit se nové věci,
  • Pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení zadaných úkolů,
  • Znalost anglického jazyka pro potřeby čtení manuálů a produktové dokumentace,
  • U absolventů bez praxe budeme hodnotit vlastní projekty (školní i mimoškolní), schopnost aplikovat znalosti získané v průběhu studia a dlouhodobou perspektivu osobního rozvoje,
  • Výhodou je znalost vývoje ve Visual Studiu, znalost vývoje v Microsoft SQL.

Nabízíme

  • Prostor pro vzdělávání a rozvoj technických dovedností,
  • Zajímavou a různorodou práci,
  • Práci v profesionálně zdatném týmu a super kolektiv,
  • Odpovídající platové ohodnocení,
  • Zaměstnanecké benefity v podobě stravenek, firemních akcí, příspěvků na sport a kulturu, výuky anglického jazyka

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.