Konzultant Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant MS DYNAMICS.

Náplň práce

  • Poskytovaní konzultací k informačnímu systému Microsoft Dynamics
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Tvorba procesních a funkčních analýz
  • Testování a implementace IS u zákazníka
  • Školení koncových uživatelů
  • Tvorba související dokumentace

Požadujeme

  • Zkušenost s implementací ERP systému na straně zákazníka nebo dodavatele (ne koncový uživatel)
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat se zákazníky, ochota cestovat
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Znalost angličtiny
  • Ukončené studium

Výhodou

  • Zkušenost s Microsoft Dynamics NAV (Navision)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v profesionálně zdatném týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: tillingerova@navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.