Konzultant Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant MS Dynamics. Společnost NAVISYS s.r.o. svým zákazníkům nabízí kromě standardního informačního systému také specializovaná oborová řešení pro segmenty výroby, distribuce, projektového řízení a služeb. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnujeme i školení našich zákazníků a jejich následné podpoře.

Náplň práce

  • Poskytovaní konzultací a školení k informačnímu systému Microsoft Dynamics
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Tvorba procesních a funkčních analýz
  • Testování a implementace IS u zákazníka
  • Tvorba související dokumentace

Požadujeme

  • Zkušenost s implementací ERP systému na straně zákazníka nebo dodavatele (ne koncový uživatel)
  • Kombinace technických a komunikačních dovedností
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
  • Ochota cestovat
  • Dobrá znalost angličtiny

Výhodou

  • Znalost procesů z oblasti projektového řízení
  • Zkušenost s Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v profesionálně zdatném týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity v podobě stravenek, firemních akcí, příspěvků na sport a kulturu, výuky anglického jazyka

Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.