Pre-sale & Support konzultant aplikací pro Microsoft Dynamics 365

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Pre-sale & Support konzultant aplikací pro ERP Microsoft Dynamics 365. Společnost NAVISYS s.r.o. se vedle standardního informačního systému včetně několika specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce, projektového řízení a služeb zabývá také vývojem vlastních aplikací pro integraci jednotlivých platforem a produktů Microsoft.

Náplň práce

  • akvizice nových zahraničních Microsoft partnerů a tvorba partnerské sítě,
  • poskytovaní konzultací a školení aplikací pro MS Dynamics 365,
  • příprava a realizace produktových prezentací pro zahraniční Microsoft partnery,
  • správa wishlistu na nové funkčnosti,
  • spolupráce s marketingovým oddělením při tvorbě obsahu a s oddělením podpory,
  • tvorba související dokumentace.

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (minimálně C1),
  • kombinaci technických i komunikačních dovedností,
  • zájem o IT a moderní technologie,
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat s odborníky na straně partnera i s koncovými uživateli, ochota cestovat.

Výhodou

  • zkušenost s ERP Microsoft Dynamics 365 (NAV),
  • znalost produktů pro správu dokumentů (Microsoft SharePoint),
  • znalost produktů pro řízení business procesů (workflow),
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a rozvoj technologických dovedností,
  • příjemné pracovní prostředí a práci v profesionálně zdatném týmu,
  • odpovídající platové ohodnocení a možnost finančního růstu na základě plnění cílů,
  • účast na mezinárodních konferencích,
  • benefity v podobě stravenek, ActivePassu, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost občasného home-office, dny dovolené navíc.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.