Projektový manažer pro implementace Microsoft Dynamics 365

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer pro implementace ERP Microsoft Dynamics 365.

Náplň práce

  • plánování projektu, dohled nad průběhem projektu, risk management,
  • intenzivní komunikace s vedoucími projektů na straně zákazníka,
  • koordinace jednotlivých členů projektového týmu,
  • odpovědnost za dodržování termínů a dohled nad rozpočtem projektu,
  • pravidelný reporting vedoucím pracovníkům společnosti.

Požadujeme

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • velká míra samostatnosti a proaktivní přístup,
  • zkušenosti s průběhem IT projektů nebo projektů většího rozsahu,
  • schopnost asertivního chování při vyjednávání se zákazníkem,
  • zkušenosti s vedením analytických a technických týmů výhodou,
  • znalost některé z metodik projektového řízení výhodou (Prince2, PMI, IPMA, SureStep),
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru,
  • práci v přátelském a kreativním kolektivu,
  • odpovídající platové ohodnocení, odměnová složka za výsledek projektu,
  • možnost osobního růstu a rozšíření znalostí z různorodých odvětví,
  • benefity v podobě stravenek, ActivePassu, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnosti občasného home-office, výuky anglického jazyka.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.