Senior obchodník / Account manager pro ERP Microsoft Dynamics

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu na pozici Senior obchodník/Account Manager pro podnikové informační systémy Microsoft Dynamics 365.

Náplň práce

  • akvizice nových obchodních příležitostí převážně v ČR a na Slovensku,
  • komplexní řízení obchodních případů - vedení obchodních jednání a odpovědnost za jejich průběh, zajištění a organizace prezentací, tvorba nabídek, spolupráce s týmem konzultantů a projektových manažerů
  • prodej informačních systémů Microsoft Dynamics 365, SharePoint atd.
  • distribuce produktových novinek mezi stávající zákazníky a prezentace nových aplikací
  • budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky,
  • možnost zapojení se do projektů celosvětové distribuce vlastních aplikací.

Požadujeme

  • kvalitní komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi na úrovni vrcholového managementu,
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let - prodej služeb, dlouhý obchodní proces,
  • znalosti procesů a prostředí ve středně velkých a velkých společnostech,
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly,
  • znalost obecné problematiky informačních systémů (ERP, DMS, APS,..),
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru,
  • práci v kreativním kolektivu s inovativním přístupem,
  • odpovídající platové ohodnocení – třísložková mzda,
  • potenciál osobního růstu a rozšíření znalostí z různorodých odvětví,
  • intenzivní spolupráce a komunikace se zahraničními výrobci (zejména Microsoft)
  • služební auto i k osobnímu užití, účast na konferencích, ActivePass, možnost občasného home-office, jazykové vzdělávání, dny dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.