Vývojář informačního systému

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář informačního systému.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací (.NET, WPF, webové služby, apod.),
  • Vývoj na platformě SharePoint (ASP.NET, CAML, atd.),
  • Vývoj/programování informačního systému Microsoft Dynamics NAV,
  • Vývoj/programování datové a aplikační integrace s produkty třetích stran,
  • Vývoj webových a mobilních aplikací.

Požadujeme

  • Znalost vývoje .NET ve Visual Studiu,
  • Výhodou je znalost JavaScript, HTML, CSS, vývoj Business Intelligence
  • Ochotu a elán učit se nové věci,
  • Pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení zadaných úkolů,
  • U absolventů bez praxe budeme hodnotit vlastní projekty (školní i mimoškolní), schopnost aplikovat znalosti získané v průběhu studia a dlouhodobou perspektivu osobního rozvoje,
  • Pasivní znalost anglického jazyka na úrovni zvládnutí práce s textem týkajícího se výše zmíněné problematiky.

Nabízíme

  • Rozvoj odborných dovedností s perspektivou profesního růstu,
  • Zajímavou, různorodou práci a prostor pro vlastní invenci,
  • Práci v mladém a profesionálně zdatném týmu,
  • Odpovídající platové ohodnocení a možnost finančního růst odpovídajícího plnění cílů,
  • Zaměstnanecké výhody a přátelský kolektiv.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: mailto:tillingerova__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.