Vývojář nezávislých aplikací

Máte zkušenost s projektem, který má globální rozměry? Stáli jste u zrodu něčeho velkého nebo máte ambice být u toho, kdy se o Vaší práci bude mluvit po celém světě? Hledáme vývojáře pro zcela novou aplikaci pro efektivní práci s dokumenty!

Náplň práce

  • Vývoj SaaS na open source platformě s možností ovlivnit vše od A do Z
  • Spolupráce přímo s majitelem společnosti na vývoji aplikace, která změní práci s dokumenty po celém světě
  • Řízení spolupráce s externím vývojovým týmem
  • Možnost rozhodovat o konkrétní podobě řešení

Požadujeme

  • Zkušenost s projekty, kde jste využili tyto technologie: C#, .NET, SQL (PostgreSQL – výhodou), Python
  • Znalost API rozhraní: REST API
  • Znalost tvorby BI rozhraní
  • Zkušenost se zpracováním velkých objemů dat
  • Možnost prezentovat ukázku projektu, na kterém jste pracovali a schopnost diskutovat nad provedením a samotným vývojem
  • Chuť něco dokázat a neustále se vzdělávat

Nabízíme

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr i možnost spolupráce na ŽL
  • Individuální nastavení platových podmínek
  • Možnost stát se součástí top managementu společnosti
  • Zázemí stabilní společnosti, která má prostor na tvorbu nového projektu ve formě start upu
  • Účast na mezinárodních konferencích
  • Benefity v podobě stravenek, ActivePassu, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost občasného home-office, dny dovolené navíc

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.