Konference NAVISYS 2:Day byla přehlídkou zajímavých novinek

V termínu 11. – 12. června 2015 se uskutečnilo tradiční dvoudenní setkání zákazníků, na kterém se prezentovaly novinky nejen v oblasti produktu Microsoft Dynamics NAV, ale také v oblasti Microsoft SharePoint. Konference se tradičně uskutečnila v hotelu Zámek Valeč u Hrotovic.

První den se nesl v duchu shrnutí uplynulých měsíců, představení nových projektů a také novinek, nejen v rámci interních procesů, ale také v rámci produktů.

Zákazníci mohli po skončení prvního dne relaxovat v hotelovém wellness anebo se zúčastnit prohlídky zámku. Večerní grilování úspěšně zakončilo bohatý program prvního dne.

NAVISYS 2:Day NAVISYS 2:Day NAVISYS 2:Day


Následující den inspirovala účastníky prezentace produktu Nintex, který vyniká svou schopností řídit nejen úkoly a schvalování nad Microsoft SharePoint. Svou část v programu splnila i prezentace partnerské společnosti M-PRO, která představila výkonný software pro mzdy a personalistiku. Velkou účast si vysloužila prezentace produktu Microsoft SharePoint, jakožto platforma pro sdílení informací a oběh dokumentů. Přednáška partnerské společnosti Microsoft ukázala výhody mobilní kanceláře a v ní využít cloudové aplikace chytře a odkudkoliv. Zajímavosti z řešení NAVISYS BIZ4Distribution , modulu pro distribuci a skladování, prezentoval kolega z řad NAVISYS, který v praktických ukázkách předvedl proces potvrzování termínů mezi obchodem a prodejem a proces ve skladu za použití čteček čárových kódů. Zákazníci během celého dne měli možnost navštívit sekci Hands-on-Lab, kde si mohli s partnerskými společnostmi konference (Nintex, Jet Reports, M-PRO, Ipex, Microsoft) projít praktické ukázky řešení a nad těmito produkty diskutovat.

Konference byla řízena aplikací Nintex Mobile, pomocí které probíhaly veškeré organizační interakce (objednávky obědů, přihlášky na semináře, hodnocení přednášek a soutěž).

Setkání ukončilo vyhlášení soutěže na téma „Nové aplikace pro SharePoint“. A bylo o co hrát. Všichni účastníci byli obdarováni tričky, výherci si odnesli domů krabici ušlechtilých vín z Moravy a hlavní cenou byl tablet Samsung.

Všem účastníkům a partnerům DĚKUJEME a již se těšíme na další setkání.