Zaměstnanci společnosti Cofely budou využívat firemní intranet na platformě Microsoft SharePoint

Cofely a.s. patří k lídrům v oblasti energetiky a nabízí komplexní energetická řešení. Mezi její zákazníky patří průmyslové podniky, stavební a developerské společnosti, administrativní a provozní centra a také provozovatelé energetické infrastruktury. Na podzim roku 2014 se společnost rozhodla vypsat výběrové řízení na pořízení firemního intranetu a řešení pro správu dokumentů a týmovou spolupráci. Zakázku získal NAVISYS a projekt byl zahájen v lednu 2015.

Cofely logoCofely hledalo platformu s uživatelsky přívětivým prostředím pro vytvoření firemního intranetu, uveřejňování a sdílení informací, správu dokumentů a týmovou spolupráci. Stávající intranetové řešení se dlouhodobě ukázalo jako nevyhovující, proto se Cofely rozhodlo poptat specializované dodavatele. Na základě pozitivních referencí z oblasti energetiky a splnění stanovených požadavků si vybralo dodavatele NAVISYS. Od června 2015 řešení na platformě Microsoft SharePoint plní funkce nejen správy dokumentů, ale také účinného nástroje pro podnikovou komunikaci.

Cofely SharePoint


Cofely je poskytovatelem komplexních energetických řešení a energetických služeb. Se svými 400 zaměstnanci poskytuje služby v oblasti projektového a energetického poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýringu, průmyslové automatizace, facility managementu a služeb vedoucích k zefektivnění energetického hospodářství. Je součástí francouzského koncernu ENGIE.