Konzultant pro výrobu v Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant pro výrobu v ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central. Společnost NAVISYS s.r.o. svým zákazníkům nabízí kromě standardního informačního systému také specializovaná oborová řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnujeme i školení našich zákazníků, následné podpoře a kontinuálnímu rozvoji a optimalizaci firemních ICT řešení.

Náplň práce

  • Poskytovaní konzultací a školení k informačnímu systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (dříve Dynamics NAV)
  • Odpovědnost za oblast plánování výroby a implementaci APS a MRP řešení
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Tvorba procesních a funkčních analýz
  • Testování a implementace IS u zákazníka
  • Tvorba související dokumentace

Požadujeme

  • Zkušenost s ERP nebo jiným informačním systémem (správa, poradenství, uživatel)
  • Kombinace technických a komunikačních dovedností
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
  • Komunikativní znalost angličtiny

Výhodou

  • Zkušenost s Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Dynamics NAV
  • Znalost APS systémů (pokročilé plánování výroby) a MRP řešení
  • Zkušenost s implementací ERP systému na straně zákazníka nebo dodavatele
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v profesionálně zdatném týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na EMAIL. Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.