Vývojář ERP systému Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář Microsoft Dynamics 365 Business Central. Svým zákazníkům nabízíme kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnujeme i školení našich zákazníků a jejich následné podpoře.

Náplň práce

  • Vývoj v prostředí Microsoft Dynamics 365 Business Central,
  • Využití nástrojů Visual Studio Code a okrajově Visual Studio,
  • Možnost práce s Business Intelligence nástroji,
  • Možnost vyvíjet v Power Automate, Power BI, PowerApps aj.

Požadujeme

  • Chuť rozvíjet se a učit se nové věci,
  • Pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost při řešení zadaných úkolů,
  • Znalost anglického jazyka pro potřeby čtení manuálů a produktové dokumentace,
  • Znalost vývoje SQL dotazů nebo administrace MSSQL,
  • Výhodou zkušenost s vývojem v systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (AL nebo C/AL jazyk).

Nabízíme

  • Prostor pro vzdělávání a rozvoj technických dovedností,
  • Zajímavou a různorodou práci,
  • Práci v profesionálně zdatném týmu a super kolektiv,
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem,
  • Benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.