RAVEN, a. s.

Přední distributor hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky.

Vznik skupiny RAVEN se váže k roku 1993, kdy byla v Považské Bystrici založena akciová společnost RAVEN a. s. V současnosti je skupina RAVEN tvořena společností RAVEN a.s. sídlící na Slovensku a jejími dceřinými společnostmi v České republice, v Polsku a v Maďarsku. Se svými 750 zaměstnanci v současnosti patří k nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v těchto zemích.

Vedle prodeje hutního materiálu se skupina zabývá také výrobou hutních polotovarů. Základní filozofií skupiny RAVEN je poskytovat zákazníkům co nejširší sortiment hutního materiálu a neustále pokračovat v budování silné značky a pevných vztahů se svými zákazníky. Společnosti skupiny RAVEN jsou vyhledávaným dodavatelem i díky vysoké kvalitě, přijatelné ceně, spolehlivosti i službám, které poskytují moderně vybavená servisní centra.

Na český trh s hutním materiálem značka RAVEN vstoupila v roce 2002 založením dceřiné společnosti RAVEN CZ a. s., se sídlem v Hradci Králové. V roce 2006 byl otevřen velkosklad v Brně a následně, v březnu 2011, nový sklad v Ostravě.

www.ravencz.cz