Directions EMEA 2016 – největší NAV událost roku láme v Praze rekordy!

Directions EMEA je každoročně největší konferencí pro evropské partnery Microsoft Dynamics NAV. Letošní 9. ročník se koná v Kongresovém centru Praha a již druhý den jeho konání láme rekordy návštěvnosti.

Directions EMEA 2016

Druhý den po zahájení největší NAV události roku dorazilo do pražského kongresového centra již 1754 účastníků z celkem 588 firem. Účastníci mohou v rámci nabitého programu shlédnout 150 přednášek a meetingů a 25 tematických workshopů, které jsou v režii 126 spíkrů. Zároveň se mohou v zóně pro sponzory setkat se zástupci 60 partnerských společností z celé Evropy, které na této nejprestižnější akci zaměřené na ERP systém Dynamics NAV prezentují vlastní řešení a přidružené produkty a aplikace.

V rámci Directions EMEA má prostor pro prezentaci také francouzská společnost Ortems, která je pro tento rok jedním ze silver partnerů celé akce. Ortems zde prezentuje své řešení pro pokročilé plánování výroby PlannerOne, jehož distributorem pro Českou republiku je od roku 2015 brněnská společnost NAVISYS s.r.o.

Příští Directions EMEA se bude konat 4. - 6. 10. 2017 v Madridu a bude velkolepou oslavou jubilejního 10. ročníku této události.

Více o události najdete ZDE.