Directions EMEA 2017 - NAVISYS jako bronzový partner při představení novinky „Tenerife“!

Directions EMEA je největší nezávislá konference pro partnery Microsoft Dynamics NAV. Letošní 10. ročník navštívilo více než 2000 účastníků z řad partnerů zaměřujících se na ERP a CRM Microsoft Dynamics a ISV společností z celé Evropy. Na konferenci, která se konala 4. - 6. 10. ve slunečném Madridu, bylo od začátku největším tahákem představení nové verze Dynamics pod pracovním názvem „Tenerife“. Společnost NAVISYS jako historicky první český partner byla bronzovým sponzorem této akce.

Directions EMEA 2017


Konference Directions EMEA umožňuje komunitě Dynamics sdílet know-how, objevovat nové příležitosti a navazovat vzájemnou spolupráci. Jako každý rok byla i letos představena řada novinek, vydána spousta očekávaných oznámení a aktualizací k diskutovaným platformám a aplikacím ze světa produktů Microsoft Dynamics a integrovatelných aplikací třetích stran.
Jednou z nejočekávanějších událostí bylo představení nové verze Dynamics 365 s pracovním názvem „Tenerife“. Tato inovovaná platforma poskytuje ucelenou sadu aplikací zahrnutých v jediné datové službě. Je tak ideální kombinací tradiční, na funkcionality bohaté platformy Dynamics NAV a snadno dostupné a flexibilní platformy Azure a Office 365. Plně cloudová verze „Tenerife“ by měla být dostupná na jaře roku 2018.

Directions EMEA 2017 - Booth 13Zároveň byla jako každý rok představena nejnovější verze tradiční on-premové verze systému – Dynamics NAV 2018, která bude uvedena na trh 1. 12. 2017. Datum dostupnosti české verze zatím nebyla specifikována.

Directions EMEA 2017 se zúčastnilo rekordních 2100 návštěvníků a akci podpořilo na 33 sponzorů z řad Dynamics partnerů. Ti všichni vytvořili nezapomenutelnou atmosféru na celkem 178 přednáškách a workshopech nabitých nekonečným množstvím novinek a informací.

Directions EMEA 2017 - Booth 13


Jedním z bronzových sponzorů se poprvé v historii Directions EMEA stala ryze česká společnost - brněnský NAVISYS. Bylo nám ctí být smysluplnou součástí této velkolepé události a už nyní se těšíme na příští ročník!

Directions EMEA 2017 - Booth 13

O společnosti NAVISYS

Společnost NAVISYS s.r.o. byla založena v roce 1997. Úspěšné implementace a kvalitní služby NAVISYS rychle posunuly mezi nejvýznamnější prodejce a implementátory Microsoft Dynamics NAV Společnost se tradičně umisťuje mezi TOP 5 nejúspěšnějšími partnery Microsoft Dynamics v ČR. V současné době NAVISYS působí především jako dodavatel vertikálních řešení. Společnost disponuje týmem profesionálů nejen v oblasti produktů Microsoft Dynamics, ale také odborníky s teoretickou i praktickou zkušeností z průmyslových odvětví, do kterých směřují její produkty a služby. Produktové portfolio společnosti obsahuje také další produkty, např. reportovací a analytický nástroj Jet Reports, Microsoft SharePoint sloužící ke správě dokumentů, cloudové služby Dynamics 365, Office 365 a Microsoft Azure systém pro plánování výroby (APS) PlannerOne od francouzské společnosti Ortems a další. V září 2017 jsme uvedli na trh vlastní integrační modul NavSherpa určený pro celosvětový prodej v rámci partnerské sítě Microsoft.