II. produktový webinář pro naše zákazníky!

Webinář s názvem AKTUALIZACE SYSTÉMU pro NAV 2015 – 2017 byl dalším dílem ze seriálu produktových webinářů, které NAVISYS vysílá přibližně jednou za kvartál. Jejich prostřednictvím chceme aktivní zákazníky informovat o aktualizacích týkajících se Microsoft Dynamics a dalších novinkách.

NAV15 - 17 aktualizace systémuDne 25. 4. 2017 proběhl již druhý ONLINE WEBINÁŘ s názvem AKTUALIZACE SYSTÉMU pro NAV 2015 - 2017. Tématem byly nejzásadnější novinky a změny obsažené v právě vycházejících aktualizacích systémů Microsoft Dynamics NAV 2015, NAV 2016 a NAV 2017. Účastníky byli všichni stávající zákazníci využívající zmíněné verze systému Microsoft Dynamics, ale zároveň zákazníci se systémem na nižší verzi, pro které mohl být webinář dobrou příležitostí jak se dozvědět více o funkcionalitách novějších verzí.

Stejně jako v případě lednového webináře byly obsahem především novinky z oblasti Financí a controllingu. V rámci komentované prezentace byly dále představeny novinky z oblastí Administrace, Logistiky, Nákupu, Prodeje a Marketingu. Konkrétní funkcionality byly demonstrovány přímo v aplikaci Dynamics NAV a během webináře mohli účastníci klást prostřednictvím online diskuze věcné dotazy.

Pozvaným účastníkům byl s předstihem k dispozici podrobný seznam nových funkcionalit. Všem zúčastněným i pozvaným bude zaslán videozáznam celého webináře spolu s dotazníkem, díky kterému získáme zpětnou vazbu a inspiraci pro efektivnější přípravu budoucích webinářů.

Tímto všem účastníkům ještě jednou děkujeme za pozornost a těšíme se na další setkání!