III. produktový webinář pro naše zákazníky!

Webinář s názvem AKTUALIZACE SYSTÉMU pro NAV 2015 – 2017 byl dalším dílem ze seriálu produktových webinářů - tentokrát jsem prezentovali aktualizace systému Dynamics NAV vydané pro Q3 a Q4 letošního roku.

Aktualizace systému NAV 2015 - 2017Dne 27. 9. 2017 proběhl již třetí ONLINE WEBINÁŘ s názvem AKTUALIZACE SYSTÉMU pro NAV 2015 - 2017. Tématem byly nejzásadnější novinky a změny obsažené aktualizacích systému Microsoft Dynamics NAV 2015, NAV 2016 a NAV 2017, které byly vydány pro třetí a čtvrtý kvartál letošního roku. Účastníky byli všichni stávající zákazníci využívající zmíněné verze systému Microsoft Dynamics a zároveň již tradičně zákazníci s nižší verzí systému, pro které je webinář dobrou příležitostí jak se dozvědět více o funkcionalitách novějších verzí.

Převážnou část prezentovaného obsahu tvořily novinky z oblasti Financí a controllingu. V rámci komentované prezentace byly dále představeny novinky z oblastí Logistiky a Nákupu, Prodeje a Marketingu a Správce skladu. Konkrétní funkcionality byly demonstrovány přímo v aplikaci Dynamics NAV.

Tímto všem účastníkům ještě jednou děkujeme za pozornost a těšíme se na další setkání!