Jaké jsou skutečné přínosy a úskalí nasazení ERP systému na cloudové platformě Azure? O tom jsme napsali do časopisu Softwarový QUAS 101

V červnu 2017 vydala společnost DAQUAS již stoprvní vydání Softwarového QUASu – magazínu, který sdružuje zajímavé čtení publikované zákazníky této společnosti. Tentokrát se jednalo o ONLINE SPECIÁL (a to přesto, že se jedná o tištěné médium :-)). My tímto děkujeme DAQUASu za možnost publikace článku o implementaci ERP systému na cloudové platformě Microsoft Azure.

NAV on Azure

Časopis společnosti DAQUAS nenabízí pouze aktuální informace, názory a pohledy na svět online služeb společnosti Microsoft, ale také inspiraci k zamyšlení, a nápady hodné následování. V červnovém speciálu naleznete články od mnoha autorů a čeká Vás pestrá směsice témat a formátů nazíraných z různých úhlů. Je tedy vysoce pravděpodobné, že se časopis trefí i do Vašeho vkusu.

Za společnost NAVISYS jsme do QUASu 101 přispěli článkem o implementaci ERP systému na cloudové službě Microsoft Azure. Spíše než výčet pozitiv, který může nasazení Dynamics NAV do cloudu přinést, jsme se snažili vyzdvihnout praktický dopad tohoto řešení, který vychází již z několika úspěšných implementací u vlastních zákazníků NAVISYSu.

Celý článek s názvem Dynamics NAV on Azure? A co když je ideálním řešením právě pro Vás? si můžete přečíst v online verzi vydání časopisu QUAS.