Konference All for Power 2016 opět nezklamala!

Jako každý rok se zástupci společnosti NAVISYS s.r.o. zúčastnili konference pořádané jedním z mediálních leadrů v oblasti energetiky – AF POWER agency. Již několik let působí NAVISYS jako jeden z partnerů této úspěšné akce, přičemž ani letošní ročník nebyl výjimkou co do zajímavosti jednotlivých přednášek, účinkujících osobností a proběhlých panelových diskuzí.

logo AFPVe dnech 1. a 2. prosince 2016 se v pražském hotelu Clarion sešlo téměř 300 investorů a dodavatelů v oboru energetiky a diskutovali zde o budoucnosti české a evropské energetiky. Jedním z hlavních témat konference byla role konvenčních a nastupujících decentrálních (lokálních) zdrojů v blízké budoucnosti a také možnosti uplatnění českých dodavatelů v zahraničí. AF POWER agency a. s. pořádala již 11. ročník konference All for Power, na který tentokrát dorazili účastníci 14 zemí.

Na programu konference bylo téměř 30 vystoupení, a to především zástupců investorů, kteří hovořili o plánovaných investicích, zajímavé byly i přednášky o novinkách ve firmách, které patří mezi leadery na trhu. Mezi přednášejícími nechyběli zástupci Egypta, Íránu či Turecka a dalších zemí, kteří poskytli cenné informace o rozvoji hospodářství a energetiky ve svých zemích. Podrobné informace o konferenci naleznete ZDE.

AFPC2017


AF POWER agency a.s.
& NAVISYS s.r.o.

Časopis All for Power se zaměřuje především na odborné a technické informace týkající se problematiky uhelné a jaderné energetiky, plynárenství a energetického strojírenství obecně. Časopis představuje platformu různorodých názorů specialistů z oboru a mimo jiné přináší i racionální pohledy na alternativní zdroje energie. Cílovou skupinu této publikace tvoří výrobci elektrické energie, odborníci z oblastí, zaměřujících se na rekonstrukce a výstavbu, dodavatelé moderních technologií a služeb pro energetiku, dodavatelé stavebních materiálů a služeb, pracovníci výzkumných ústavů aj.. Obsahem časopisu jsou i informace o moderních trendech, stavebních postupech, používaných materiálech a technologiích v širších technických souvislostech. Časopis vznikl v roce 2007, vychází obvykle 4 x ročně. V souvislosti se zaměřením časopisu vydal NAVISYS v rámci čísla 5/2016, které vycházelo bezprostředně před zahájením konference, článek o nástroji pro pokročilé plánování výroby PlannerOne. Tento článek bude brzy dostupný také v on-line verzi. Celému týmu AFP tímto děkujeme za skvěle uspořádanou akci s nabitým a zajímavým programem, velmi přínosné informace a v neposlední řadě také společenský večer, který jako vždy nezklamal :) Už nyní se těšíme na další ročník!

Navisys stánek