NAVISYS 2DAY 2017… aneb westernové klání s bandity

V termínu 14. -15. 6. se konal další ročník zákaznické konference NAVISYS 2DAY, tentokrát v Šiklandu ve Zvoli nad Pernštejnem. Celá akce se vzhledem k místu konání nesla na vlně Divokého západu, na kterou se velmi rychle naladili všichni zúčastnění zákazníci a obchodní partneři.

V polovině června jsme ve westernovém městečku Šiklův mlýn uspořádali již tradiční konferenci NAVISYS 2DAY.
V rámci pracovního programu jsme během dvou dnů představili nejpodstatnější novinky a aktuality týkající se našich služeb a nabízených produktů. Během krátkých prezentací v rychlém sledu byly během prvního dne představeny „novinky“ ze světa Microsoft – Dynamics NAV 2017, Dynamics 365, Dynamics Azure, SharePoint a také produkty třetích stran jako PlannerOne, NiceLabel, Anveo EDI nebo Business Inteligence aplikace. Zároveň jsme poprvé představili novinku z dílny NAVISYS – integrační modul mezi ERP a DMS systémem – NavSherpa CfMD. V druhém přednáškovém dni byly nejzajímavější produkty prezentovány detailně včetně praktických ukázek přímo v aplikacích.

Na akci nechyběli hostující přednášející z Microsoftu, naši věrní partneři z polského Jet Reports a vlastníci dotační agentury CGP. Zúčastnili se také zástupci z médií – šéfredaktor časopisu All for Power a account manažerka ATOZ Logistic.

Letošní zákaznické setkání jsme pojali poněkud odlišně, než byli naši zákazníci a obchodní partneři doposud zvyklí. Celá akce byla výjimečná především rozsahem nepracovní části. Ta spočívala ve společných zábavných aktivitách ve westernovém duchu a bohatém večerním programu. Oslavili jsme tak 20. výročí založení naší společnosti a výsledek byl… geniální. Již od začátku akce se všichni s velkou dávkou entuziasmu zapojili do celodenní soutěže o zajímavé ceny i do westernových aktivit jako střelba z luku, hod tomahawkem, jízda na koni, rýžování zlata aj. Vše vyvrcholilo soutěží v jízdě na elektrickém býku a následným ohňostrojem, který byl skvělou tečkou za prvním dnem.

Na všech účastnících bylo vidět nadšení a spokojenost s programem. Věříme, že stejně jako my, si z akce odnesli spoustu nezapomenutelných zážitků. Tímto ještě jednou děkujeme všem, kteří na tuto vydařenou akci dorazili a už nyní se těšíme na další ročník NAVISYS 2DAY!

NAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAYNAVISYS 2DAY