Proběhl XII. ročník Konference All for Power

V prostorách pražského kongresového hotelu Clarion proběhl XII. ročník mezinárodní odborné konference a výstavy All for Power Conference 2017. Brněnský NAVISYS na této konferenci již tradičně reprezentoval zástupce z řad dodavatelů informačních technologií.

logo AFPVe dnech 30. 11. – 1. 12. 2017 proběhl XII. ročník mezinárodní Konference All for Power, který byl opět zaměřen na jaderné a konvenční elektrárny v kontextu plánované výstavby a modernizace stávajících zdrojů. Stranou nezůstala ani témata věnující se sektorům tepelné a průmyslové energie. Konference byla doprovázena tradiční výstavou produktů a služeb partnerských dodavatelů.

Cílem konference o energii bylo vytvoření prostoru pro setkání investorů a dodavatelů z této průmyslové oblasti a díky těmto setkáním identifikovat skutečná očekávání budoucího vývoje obou stran.

AFPC 2017


Letošního ročníku se zúčastnilo 310 zástupců dodavatelů do energetického sektoru, inženýrských a stavebních firem, investičních skupin, společností zabývajících se informačními a telekomunikačními technologiemi a mnoho dalších.

Na základě dlouholeté spolupráce s agenturou All for Power byl NAVISYS jedním z partnerů celé akce. Konferenci díky účasti mnoha odborníků z oblasti průmyslové energetiky a skvělých podmínek na propojení různých zájmových subjektů vytvořených ze strany pořadetele, hodnotíme velmi kladně.

NAVISYS na AFPC 2017


Podrobné informace o programu konference naleznete ZDE.