Produkt NavSherpa obdržel ocenění Pozoruhodný IT produkt pro rok 2018

Již potřetí vybral Magazín BusinessIT.cz zajímavé a uživatelsky přínosné IT produkty, které se významným způsobem odlišují od konkurenčních řešení. Pro rok 2018 obdržel ocenění Pozoruhodný IT produkt také integrační modul NavSherpa!

Pozoruhodný IT produkt 2018Magazín BusinessIT.cz každoročně vydává žebříček Pozoruhodných IT produktů. Produkty, které získaly toto ocenění pro rok 2018, byly 4. prosince 2017 zveřejněny ve speciálu Nejvýznamnější trendy, produkty a služby v IT pro rok 2018.

Ze všech přihlášených produktů a řešení byly vybírány ty, které nabízejí skutečně zajímavé funkční vlastnosti, nezanedbatelné přínosy oproti alternativním řešením a navíc se pyšní zajímavým poměrem cena/výkon.
V letošním ročníku byly oceněné Pozoruhodné IT produkty rozděleny do tří kategorií: Informační systémy, Podpora businessu a Řešení pro komunikaci. V kategorii Informační systémy získal ocenění i původní NAVISYS produkt – NavSherpa, který představuje jedinečný integrační modul mezi platformami Microsoft Dynamics NAV a Microsoft SharePoint.

Seznam všech oceněných produktů naleznete ZDE.