Společnost NEPA tiskne štítky pomocí programu NiceLabel

Brněnská NEPA, s.r.o. je jedním z prvních zákazníků, u kterých jsme implementovali ERP systém Microsoft Dynamics NAV. Od roku 2000 poskytujeme této společnosti servisní podporu včetně dodávek neustále sofistikovanějších řešení, které stále zefektivňují její firemní procesy. Jednou z takových aplikací je i nedávno nasazený program NiceLabel 2017, který představuje integrační prvek mezi systémem Dynamice NAV a štítkovou tiskárnou.

NEPA s.r.o.Společnost NEPA se vzhledem k rostoucímu objemu výroby klimatizační a tepelné techniky rozhodla zahájit štítkování náhradních dílů. Dosud společnost etikety netiskla, proto bylo třeba najít a implementovat vyhovující řešení. Zákazníkovi jsme nabídli doplňkový modul pro nastavení tisku štítků v Microsoft Dynamics NAV v kombinaci s produktem NiceLabel 2017. Tento program umožňuje uživatelům flexibilní nastavení štítků a směrování štítků na tiskárny přímo z Dynamics NAV.

Po krátké analýze bylo řešení NiceLabel nasazeno k zákazníkovi na konci dubna 2017, přičemž během několika málo dnů proběhlo kompletní nastavení a zaškolení uživatelů.
NiceLabel automaticky analyzuje data z Dynamics NAV a na základě těchto dat vytváří design štítku, který odesílá na štítkovou tiskárnu. Spolu s tisknutými daty se odesílají také informace o šabloně štítku a tiskárně, na které se má štítek vytisknout. Hlavním přínosem je možnost hromadného tisku štítků - například pro celou dodávku. Šablony štítků je možné vytvářet v grafickém editoru, který je součástí programu NiceLabel.

O společnosti NEPA, s.r.o.

Společnost NEPA, sídlící v Brně, působí na domácím trhu od r. 1990. Byla založena jako ryze česká firma bez cizí kapitálové účasti. Od času založení prošla viditelným rozvojem, profilovala se do dvou divizí kancelářské techniky a spotřební elektroniky. V roce 1994 byla založena dceřiná společnost NEPA Slovakia se sídlem v Bratislavě. Tato firma se statusem autorizovaného distributora zajišťuje obchodně-technické služby pro Slovenskou republiku. Významným momentem v rozvoji společnosti byl rok 2002, kdy společnost získala do vlastnictví značku SINCLAIR a následně se stala součástí koncernu SINCLAIR CORPORATION Ltd. London United Kingdom. Rozšířila tak sortiment o výrobky klimatizační a tepelné techniky. Systematickou prací v dalších letech se stala významným výrobcem a dodavatelem klimatizační a tepelné techniky SINCLAIR na evropském trhu. Od roku 2012 se pak nově rozvíjí výroba a distribuce výrobků LED osvětlení SINCLAIR lighting. Společnost NEPA je od počátku své historie nejen silným zaměstnavatelem, ale také spolehlivým partnerem svých dodavatelů a distributorů.

O společnosti NAVISYS

Společnost NAVISYS byla založena v roce 1997. Úspěšné implementace a kvalitní služby NAVISYS rychle posunuly mezi nejvýznamnější prodejce a implementátory Microsoft Dynamics NAV. Společnost se tradičně umisťuje mezi TOP 5 nejúspěšnějšími partnery Microsoft Dynamics v ČR. V současné době NAVISYS působí především jako dodavatel vertikálních řešení. Společnost disponuje týmem profesionálů nejen v oblasti produktů Microsoft Dynamics, ale také odborníky s teoretickou i praktickou zkušeností z průmyslových odvětví, do kterých směřují její produkty a služby. Produktové portfolio společnosti obsahuje také další produkty, např. reportovací a analytický nástroj Jet Reports, Microsoft SharePoint sloužící ke správě dokumentů, cloudové služby Dynamics 365, Office 365 a Microsoft Azure, systém pro plánování výroby (APS) PlannerOne od francouzské společnosti Ortems a další.