O digitalizaci práce s dokumenty jsme přednášeli na kongresu EASTLOG 2018

Již tradičně jsme se zúčastnili květnového kongresu EASTLOG - největší logistické události v České republice, která tematicky pokrývá celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy. Cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů. Již tradičně jsme byli partnerem celé akce a vystoupili jsme na zbrusu nové tematické sekci ITLOG.

EASTLOGVe dnech 17. - 18. května 2018 se v pražském Aquapalace hotelu sešlo na 450 účastníků 21. ročníku kongresu EASTLOG, aby diskutovali o současných i budoucích trendech v oboru logistiky a dopravy. Hlavním tématem letošního ročníku byla UDRŽITELNOST.
Program kongresu EASTLOG je unikátní tím, že jako jediná akce nabízí specializované workshopy věnující se různým tématům. Zbrusu nových tematických sekcí bylo pro letošní ročník nachystáno hned několik a jednou z nich byl také ITLOG zaměřený na využití IT technologií v logistice a na problematiku GDPR. Jako jeden z hlavních partnerů jsme v rámci této sekce přednášeli na téma Bezpapírová kancelář aneb jak digitalizovat práci s dokumenty napříč všemi firemními procesy. V rámci odborných přednášek, případových studií a panelových diskuzí vystoupilo více jak třicet řečníků. První den konference byl zakončen neformálním networkingovým večerem v mexickém stylu, který byl ideálním místem pro utužení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů.
EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018EASTLOG2018

Jako každý rok byly na programu druhého dne návštěvy významných logistických center, jejichž cílem je představit účastníkům konference „logistiku v praxi“. NAVISYS zástupci navštívili jeden ze závodů společnosti Smurfit Kappa, který se zabývá výrobou papírových obalů s vizí trvalé ekologické udržitelnosti. Zaujalo nás velmi moderní technické zázemí a inovativní přístup v podobě využití virtuální reality, která eliminuje zdlouhavý proces návrhů, výroby a následného testování v reálném prostředí. Zákazník díky tomu vidí produkty zasazené ve virtuální kopii reálného prostředí a je tak schopen během několika minut vybrat to správné řešení.

Celému týmu ATOZ Logistics tímto děkujeme za skvěle uspořádanou akci s nabitým a zajímavým programem, velmi přínosné informace a v neposlední řadě za možnost prezentovat část toho, čím se naše společnost zabývá. Už nyní se těšíme na další ročník.