Na semináři pro Microsoft partnery jsme prezentovali „Jak implementovat NAV on Azure?“

Minulý týden se konal další z inspirativních seminářů pro Microsoft partnery. My jsme dostali prostor ukázat ostatním dodavatelům, jak se Dynamics NAV on Azure v praxi implementuje.

Microsoft Dynamics 365 a NAV v Azure


Dne 26. května 2017 se na pražském Microsoftu konal seminář s názvem Microsoft Dynamics 365 a NAV v Azure školení pro partnery.

Všichni hosté z řad partnerské sítě Microsoft byli v rámci semináře detailně seznámeni s možnostmi využití prostředí Azure pro provozování Dynamics NAV řešení. Součástí byly živé ukázky nastavení prostředí NAV v Azure. Celý seminář byl koncipován tak, aby si účastníci odnesli kompletní sadu informací potřebnou pro implementaci NAV v prostředí Azure.

Společnost NAVISYS, v roli implementátora řešení Dynamics NAV na Azure platformě, byla již s předstihem oslovena s nabídkou na spolupráci při naplnění obsahu semináře. Cílem byla prezentace našich praktických zkušeností s dosud uskutečněnými implementacemi na Azure.

Obsahem prezentací v podání NAVISYSu byla jak obchodní, tak technická stránka věci, včetně krátkého shrnutí případových studií uskutečněných implementací a jejich přínosů pro zákazníka. Na praktické ukázce jsme představili licenční programy pro Azure a Dynamics NAV – tedy Cloud Solution Provider (CSP) a Subscription - a postup při kalkulaci projektů. Účastníci mohli vidět vývoj celkových nákladů v čase pro jednotlivé koncepty a modelové architektury řešení.

V další, spíše technické, části jsme ukázali postup instalace Dynamics NAV on Azure live! Byl předveden kompletní postup instalace NAV na službě Virtual Machine, instalace služby Azure SQL Database a konverze databáze do Azure SQL serveru. Nakonec jsme ukázali jak tyto služby publikovat pro webového klienta.

Děkujeme tímto pořadatelům za pozvání a účastníkům za pozornost při prezentacích.Pokud by Vás zajímaly podrobnosti o instalaci ERPéčka v prostředí Azure, neváhejte nás kontaktovat na mailové adrese Kateřina Tillingerová nebo se podívejte na stránky NAVISYS s.r.o.

Podrobnou agendu semináře si můžete prohlédnout ZDE.