AV Media a.s.

Prodej, pronájem a servis projekční a prezentační techniky.

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Portfolio jejích služeb zahrnuje prodej a pronájem prezentační techniky, systémovou audiovizuální integraci a další služby, které poskytuje na nejvyšší technické úrovni.

S produkty společnosti se setkáte v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, na veletrzích a na mnoha dalších místech.

Společnost v ČR zastupuje značky ASK Proxima, CUE, Epson, Christie, InFocus, Mitsubishi, Panasonic, Projecta, Projectiondesign, SMART Technologies, Synelec, Tandberg a další.

Společnost AV MEDIA je držitelem certifikátu ISO 9001: 2000 a členem profesních organizací: Asociace prodejců prezentační techniky (APPT), InfoComm International, Custom Electronic Design & Installation Association (CEDIA) a Pražské asociace kongresové turistiky (PAKT).

www.avmedia.cz