Microsoft Awards

Soutěž je určena pro certifikované partnery, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky.

microsoft_awardsToto ocenění každoročně uděluje Microsoft svým nejlepším partnerům, kteří vyvíjí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro své zákazníky. Odborná komise složená z expertů z jednotlivých oblastí a zástupců společnosti Microsoft vybírá z několika přihlášených řešení. Hodnotícími kritérii jsou především rozsah projektu, míra využití nových technologií a přínos pro zákazníka.

Microsoft Awards 2013

NAVISYS získal ocenění Microsoft Awards 2013 Finalist v kategorii ERP za své řešení BIZ4BuildIn, implementované ve společnosti Královopolská RIA, a.s.

Microsoft Awards 2011

Společnost NAVISYS získala prestižní ocenění Microsoft Awards Winner 2011 v kategorii Microsoft Dynamics ERP za implementaci komplexního informačního systému včetně oborového řešení BIZ4BuildIn ve společnosti PRODECO, a.s.

Microsoft Awards 2009

Společnost NAVISYS získala prestižní ocenění Microsoft Awards Finalist 2009 za svoje vertikální řešení BIZ4BuildIn určené pro inženýrské, projekční a projektově řízené společnosti.

Microsoft Awards 2007

Společnost NAVISYS získala ocenění Microsoft Industry Awards za svoje vertikální řešení BIZ4Elements určené pro plánování a řízení výroby.

Microsoft Awards 2006

NAVISYS se stal finalistou Microsoft Industry Awards v kategorii Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility s řešením BIZ4Warehousing pro společnost MANUTAN.

Microsoft Awards 2005

Společnost NAVISYS získala prestižní ocenění Microsoft Awards za svoje vertikální řešení BIZ4Logistics v kategorii Nejlepší řešení pro malé a střední firmy.