Microsoft Awards

Soutěž je určena pro certifikované partnery, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a při implementacích u zákazníka využívají inovativní technologie.

Microsoft AwardsOcenění každoročně uděluje Microsoft partnerům registrovaným v Microsoft Partner Network, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a při implementaci u svých zákazníků využívají nové technologie. Vybírána jsou nejlepší nasazená řešení v několika kategoriích. Mezi hlavní hodnotící kritéria patří především rozsah projektu, míra využití inovativních technologií a konečný přínos pro zákazníka.

NAVISYS

NAVISYS jako tradiční partner získal během posledních let šestkát ocenění Microsoft Awards Winner a Microsoft Awards Finalist. Oceněné byly projekty, kde byla v rámci implementace mimo jiné použita vlastní vertikální řešení BIZ4BuildIn, BIZ4Elements a BIZ4Logisitics. Tyto projekty byly zařazené v kategoriích Microsoft Dynamics ERP, Microsoft Industry Awards, Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility a Nejlepší řešení pro malé a střední firmy.