President's Club

Cena je udělována nejlepším společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí konstantní řešení, jež uspokojují jedinečné potřeby svých zákazníků.

PRESIDENT´S CLUBSpolečnost Microsoft uděluje každoročně ocenění PRESIDENT’S CLUB vybraným parterům, kteří v určitém období dosáhli výborných obchodních výsledků a splnili další výběrová kritéria. Jedná se například o počty nových implementací podnikových řešení Microsoft Dynamics, celkový obrat vůči společnosti Microsoft nebo o jeho rychlý nárůst v uplynulém období. Cena je udělována nejlepším společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí konstantní řešení, jež uspokojují jedinečné potřeby svých zákazníků.

President´s club 2011

Společnost NAVISYS se již podruhé v historii stala členem celosvětové prestižní skupiny partnerů PRESIDENT’S CLUB. Ocenění je udělované každoročně vybraným partnerům Microsoft Dynamics.

Do elitní skupiny čítající 323 členů a reprezentující nejlepší partnery Microsoft Dynamics z celého světa se zařadila i česká společnost NAVISYS. Z České republiky byly do President`s Club přijaty pouze 4 společnosti.

Jsme samozřejmě hrdí na to, že jsme uspěli v nekompromisním mezinárodním srovnání s nejlepšími partnery celosvětového řetězce Microsoft Dynamics. Ocenění je dalším důkazem toho, že tým zaměstnanců NAVISYS dělá svou práci dobře.

President´s club 2009

Společnost NAVISYS byla zařazena do Microsoft Dynamics President’s Club 2009 a obdržela tak od společnosti Microsoft nejvyšší uznání. Toto ocenění reflektuje úspěchy společnosti NAVISYS v šíření platformy Microsoft Dynamics a obchodních výhod, které nabízí, mezi firmy po celém světě.

Toto uznání bylo uděleno na celosvětové konferenci Microsoft v New Orleans. President’s Club 2009 je prestižní klub, uznávající partnery Microsoft Business Solutions na celém světě, pro dosažení jejich vysoké úrovně prodeje, obchodního výkonu a vysoké míry inovace při zachování spokojenosti zákazníka.

"Je mi ctí pogratulovat jménem společnosti Microsoft firmě NAVISYS ke členství v Microsoft Dynamics President’s Club 2009" řekl Doug Kennedy, víceprezident Microsoft Dynamics Partners. "Tento úspěch je výsledkem jedinečného úsilí, kterým firma přispívá k úspěchu Microsoft Dynamics, našich zákazníků a řešení."