President's Club

Microsoft President’s Club je prestižní ocenění pro partnery Microsoft Business Solutions z celého světa, udělované za nadprůměrnou úroveň prodejů, dynamický obchodní výkon a vysokou míru inovace vnášenou do nasazovaných řešení u zákazníka.

Microsoft PresidentSpolečnost Microsoft uděluje každoročně ocenění PRESIDENT’S CLUB vybraným partnerům, kteří v určitém období dosáhli výborných obchodních výsledků a splnili stanovená výběrová kritéria.

Mezi tato kritéri mimo jiné patří počet nově implementovaných řešení na platformě Microsoft Dynamics, celkový obrat partnera vůči společnosti Microsoft nebo dynamika růstu ve sledovaném období. Cena je udělována společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí komplexní řešení, jež uspokojují individuální potřeby svých zákazníků.

NAVISYS

Společnost NAVISYS se již dvakrát stala členem celosvětové prestižní skupiny partnerů PRESIDENT’S CLUB a zařadila se tak do elitní skupiny partnerů čítající více jak tři sta členů. Zároveň se stala jednou ze čtyř společností z České republiky, které byly v historii do Microsoft President's Club přijaty.