Finanční konzultant Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční konzultant Microsoft Dynamics 365 Business Central. Svým zákazníkům nabízíme kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnujeme i školení našich zákazníků a jejich následné podpoře.

Náplň práce

  • poskytovaní konzultací a školení k informačnímu systému Dynamics 365 Business Central (dříve Dynamics NAV), modul Finance
  • analýza potřeb zákazníka,
  • tvorba procesních a funkčních analýz,
  • testování a implementace IS u zákazníka,
  • tvorba související dokumentace.

Požadujeme

  • znalost procesů z oblasti financí, znalost účetnictví
  • kombinace technických a komunikačních dovedností,
  • samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení,
  • znalost angličtiny.

Výhodou

  • zkušenost s ekonomickým/účetním SW
  • znalost procesů z oblasti controllingu
  • zkušenost s implementací ERP systému na straně zákazníka nebo dodavatele,
  • zkušenost s Microsoft Dynamics 365 Business Central nebo Dynamics NAV
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • práci v profesionálně zdatném týmu,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené

Místo výkonu práce: Brno.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na EMAIL. Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.