Junior Account Manager pro ERP Microsoft Dynamics

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior Account Manager pro ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Svým zákazníkům nabízíme kromě standardního informačního systému také několik specializovaných oborových řešení pro segmenty výroby, distribuce a projektového řízení. Vedle implementace a vlastního vývoje systému se věnujeme i školení našich zákazníků a jejich následné podpoře.

Náplň práce

  • budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky,
  • správa požadavků systémových úprav u zákazníků na portále JIRA,
  • koordinace realizačních týmů (konzultanti, vývojáři),
  • distribuce licencí od dodavatelů k zákazníkům,
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni,
  • kvalitní komunikační schopnosti (výhodou umění jednat s lidmi na úrovni středního managementu),
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly,
  • výhodou znalost obecné problematiky informačních systémů nebo jiných software (ERP, DMS,...),
  • výhodou znalost systému JIRA,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • potenciál osobního růstu a rozšíření znalostí z různorodých odvětví,
  • spolupráce a komunikace se zahraničními výrobci (zejména Microsoft)
  • benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.