COFELY se mění na ENGIE

S účinností ode dne 1. 5. 2016 nese společnost COFELY a.s. nový název ENGIE Services a.s. Zápis této změny byl proveden v obchodním rejstříku, přičemž ostatní údaje společnosti zůstávají nezměněné.

logo Cofely_EngieV dubnu 2015 změnila GDF SUEZ, mateřská společnost skupiny, svůj název na ENGIE. V průběhu roku 2016 budou všechny společnosti ze skupiny přejmenovány a budou celosvětově prezentovány pod jednotnou značkou. ENGIE má naplnit požadavek jednoduchého a výstižného názvu, který evokuje energii pro všechny lidi ve všech kulturách, a který sjednocuje hodnoty a aktivity celého koncernu.

ENGIE je jeden z předních světových dodavatelů energií a řešení v oblasti technické infrastruktury a energetických služeb. V České republice ENGIE Services a.s. (COFELY a.s.) zajišťuje projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, realizace investičních celků, technologie inteligentních budov, technické a facility služby a řešení vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.